تبلیغات شرکت های معتبر : بلبرینگ,رولبرینگ,اورینگ

بلبرینگ,رولبرینگ,اورینگ,یاتاقان,نیدل برینگ,لاینر و بالسکرو

بلبرینگ

بلبرینگ ها گونه‌ای از یاتاقان‌هاهستند که در وسایل مختلفی استفاده می شوند.

بلبرینگ‌ها می‌توانند بارهای شعاعی و محوری را تحمل کنند و معمولاً در جاهایی به کار می‌روند که بار به ‌نسبت کوچک باشد. در یک بلبرینگ بار از لایهٔ خارجی به گوی‌هااعمال می‌شود و از آنجا فشار به لایهٔ داخلی انتفال می یابد. 

با توجه به شکل کرویگوی‌ها، نقطهٔ تماس با لایه‌ درونی و بیرونی بسیار کوچک خواهد بود، در نتیجه می‌توانند بسیار نرم حرکت کنند؛ گونهٔ خاصی از بلبرینگ‌ ها، بلبرینگ‌ های محورینام دارند که برای سرعت‌های پایین هستند و از نمونه‌ کاربرد آن‌ها می‌توان به کاربردشان در میزهای گردان اشاره کرد.

کلمهٔ بلبرینگ از دو بخش ball به معنای گوی و bearing به معنای تحمل‌کردن تشکیل شده‌است. اساس کار بلبرینگ‌ها بر این است که مانع کشیده‌شدن سطوح روی یکدیگر می‌شوند و سطح تماس را نیز کاهش می‌دهند، در نتیجه اصطکاک کم میشود.

 


  رولبرینگ

رولبرینگ ها قطعاتی هستند که امکان حرکت نسبی بین دو قطعه را از طریق غلتش فراهم می کنند.

ساختمان رولبرینگ از دو قسمت تشکیل میشود:

1. قفسه نگهدارنده ساچمه

2. ساچمه

در واقع کنس و شیارهای هادی ساچمه در ساختمان رولبرینگ در روی خود قطعات نصب می شوند، مثل شافت فرمان دوچرخه یا موتور که محل استفاده از بلبرینگ یا رولبرینگ از جمله آیتم های طراحی و بسته به شرایط و نظر طراح است.

 


برچسب صفحه:

رولبرینگ،رولبرینگ چیست؟،کاربرد رولبرینگ،خرید رولبرینگ،فروش رولبرینگ،خرید و فروش رولبرینگ،صادرات رولبرینگ،واردات رولبرینگ،پخش رولبرینگ،انواع رولبرینگ،نمایندگی رولبرینگ،تعمیرات رولبرینگ،بلبرینگ

بلبرینگ،بلبرینگ چیست؟،کاربرد بلبرینگ،خرید بلبرینگ،فروش بلبرینگ،خرید و فروش بلبرینگ،صادرات بلبرینگ،واردات بلبرینگ،پخش بلبرینگ،انواع بلبرینگ،بلبرینگ شیار عمیق،بلبرینگ تماس زاویه ای،بلبرینگ خود میزان،بلبرینگ کف گرد

 


مطالب مرتبط

اخبار بخش بلبرینگ

بلبرینگ